Sākums Konferences/LPA sēdes Par LPA LPA sekcijas/Psihiatru biedrības Latvijas Psihiatriskās slimnīcas Sadraudzības asociācijas Kontakti
Angliskais

Sākot ar maiju ceram veiksmīgi uzsākt elektroniskās reģistrēšanās procesu


 Sākot ar maiju ceram veiksmīgi uzsākt elektroniskās reģistrēšanās procesu. Tas viss paredzēts, lai atvieglotu Jūsu asociācijas konferenču/sēžu apmeklēšanu, izmantosim LĀB biedru kartes ar skenējamu kodu sistēmu. Turpmāk uz sēdēm būs jāpiesakās LĀB mājas lapā, piemēram, uz 19.05.2017. jāpiesakās http://lab.arstubiedriba.lv/dev/konferences.php?tree_s=260&#izv , tad ierodoties uz pasākumu vairs nebūs jāstāv rindās, bet gan pie ieejas varēs noskanēt savu LĀB kartiņu (tas jāizdara arī sēdes beigās) un doties klausīties prezentācijas. Vairs nevajadzēs uztraukties par sertifikātiem, tie visi būs pieejami Jūsu LĀB kartes profilā, kas “nāk komplektā” noformējot karti. Sertifikāti glabāsies virtuālajā vidē pdf. formātā, tos varēsiet lejupielādēt un izdrukāt pēc saviem ieskatiem un vajadzībām.


Ļoti aicinām Jūs aktīvi saņemt LĀB biedru kartes - karte ir bez maksas, jo šī gada laikā LPA pilnībā pāriesim uz elektronisko reģistrēšanās kārtību.


Būs tāds mazs adaptācijas periods, bet skatāmies ar modernu un mūsdienīgu skatu nākotnē.


Paldies par Jūsu sapratni un atbalstu šajās pārmaiņās!